Stereotaktiskā robotizētā ķirurģija

Radioķirurģijas procedūra tiek nodrošināta ar modernāko Cyberknife M6 sistēmu, kas ir īpaši veidota, lai nodrošinātu individuāli veidotu ārstēšanas plānu izpildi 1-5 frakcijās. Procedūra paredzēta gan labdabīgu, gan ļaundabīgu veidojumu ārstēšanai jebkurā ķermeņa daļā.
Uzzināt vairāk

Moderno tehnoloģiju staru terapija

Modernā distances staru terapija ar jaunākajiem sasniegumiem jomā - IGRT jeb ar attēliem vadīta staru terapija, IMRT jeb intensitātes modulētā staru terapija un citas tehnoloģijas, kas ļauj ārstēt lielākus audzēju apjomus gadījumos, kad radioķirurģija konkrētajā situācijā nav piemērota.
Uzzināt vairāk

Augstas starojuma devas brahiterapija

Brahiterapija ir labi pierādīta staru terapijas forma, kur ķermenī tiek ievietots radioaktīvais izotops, kas izdala ļoti lielu starojuma devu, kuru nav iespējams piegādāt citādi. Brahiterapiju var pielietot gan kā individuālu terapiju, gan kombinācijā ar ārējo staru staru terapiju.
Uzzināt vairāk

Protonu terapija

Protonu starojums ir tāda radiācijas forma, kas iekļūst audos iepriekš noteiktā dziļumā. Šis starojuma veids nodrošina lielāku precizitāti un rada nopietnāku kaitējumu specifiskiem vēža veidiem, piemēram, sarkomām, aknu vēzim, dažiem galvas un kakla vēža veidiem un citiem.
Uzzināt vairāk