Onkologa- ķīmijterapeita konsultācija

Dr. Sigita Hasnere

Mūsdienu onkoloģija nolasa audzēja gēnus, meklējot īpašas izmaiņas un audzēja marķierus, kas ļauj pieņemt visprecīzākos lēmumus par piemērotiem ķīmijterapijas līdzekļiem. Dr.Hasnere ir viena no vadošajiem speciālistiem audzēja ģenētikas vadītās ķīmijterapijas jomā. Dr.Hasnere ieteiks piemērotākos ģenētiskos un molekulāros testus, lai atrastu informāciju, kas būs vērsta uz audzēja identificēšanu un apturēs tā augšanu, kad vien tas būs iespējams ar pieejamo ķīmijterapiju, mērķterapiju vai imūnterapijas līdzekļiem.

Staru terapeita konsultācija

Dr., MBA Māris Mežeckis

Esmu staru terapeits ar pieredzi darbā gan ar moderno lineāro paātrinātāju, gan citām modernām staru terapijas tehnoloģijām, piemēram, robotizēto radioķirurģijas sistēmu un kodolmedicīnu. Mana īpašā interese ir prostatas vēzis. Šobrīd strādāju pie zinātniskā darba Latvijas Universitātē par radioķirurģijas lomu augsta riska prostatas vēža ārstēšanā. 

Esmu izveidojis lieliskus kontaktus ar visu Baltijas un citu Eiropas valstu staru terapeitiem, lai piedāvātu pacientiem piemērotākās ārstēšanas metodes gan staru terapijā, gan citās onkoloģijas nozarēs. Kvalitatīvs darbs staru terapijā nav iedomājams bez precīzām izmeklēšanas metodēm, tāpēc esmu izveidojis ciešu sadarbību ar modernākajiem diagnostikas centriem. Palīdzēšu Jums atrast piemērotāko izmeklēšanas vai ārstēšanas metodi vai ieteikšu profesionālu speciālistu, pie kura vērsties.
Citu speciālistu konsultācijas onkoloģijā

Vēža šūnas var veidoties visos audos, katrā orgānā vai izplatīties uz ikvienu orgānu vai audiem. Tāpēc onkoloģijā ir nepieciešama sadarbība vairāku nozaru speciālistu vidū. Onkoloģisko slimību ārstēšanā ir trīs primārās ārstēšanas metodes: ķirurģija, ķīmijterapija un staru terapija. Tikai pietiekama pieredze konkrētā jomā ļauj atrast labāko iespējamo risinājumu un moderno onkoloģisko tehnoloģiju kombināciju. Mūsu kolēģi un sadarbības partneri apvienosies, lai piedāvātu labāko iespējamo risinājumu konkrētā situācijā. Mēs jums palīdzēsim!